Titles you rated
The Man from EarthRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 4.5
The TuxedoRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
My WayRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 2.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 1.5
World War ZRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0