Movies
Ratings
25
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
Interview with the VampireRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
AustraliaRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0