Titles you rated
About TimeRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.5
CarolRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.5
TedRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Volcano HighRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0