Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.5
The PlanRated ★ 1.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
MoonfallRated ★ 0.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Match PointRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 4.0
Black AdamRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
SnowdenRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0