Movies
Ratings
415
[REC]Rated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
AntzRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 2.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0