Titles you rated
There Will Be BloodRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 3.5
RomaRated ★ 4.5
Yi YiRated ★ 5.0
OasisRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 3.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.5
The Piano TeacherRated ★ 4.5
Coffee and CigarettesRated ★ 3.0
The 40-Year-Old VirginRated ★ 1.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 2.0
ElephantRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0