Titles you rated
50/50Rated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.5
BigRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
Free WillyRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0