Titles you rated
RampageRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 3.5
GlassesRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
The MayorRated ★ 3.5
The SpiesRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5