Titles you rated
Schindler's ListRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.5
The Last EmperorRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 0.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 0.5
I Am LegendRated ★ 0.5
The Butterfly EffectRated ★ 1.0
ConstantineRated ★ 0.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 0.5
OldboyRated ★ 1.0
Toy Story 2Rated ★ 0.5- WishRated ★ 0.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.0
In TimeRated ★ 1.0