Movies
Ratings
520
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
New York MinuteRated ★ 2.5
UpRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 1.0
The IllusionistRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 3.0