Movies
Ratings
174
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Collective InventionRated ★ 1.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 3.0
A Single ManRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0