Movies
Ratings
59
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.5
Japan SinksRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 4.5
Ben-HurRated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 3.5
Marrying the MafiaRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5
OnceRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.0