Movies
Ratings
61
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
Still LifeRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 2.5
The GiverRated ★ 4.5
The ReaderRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5