Movies
Ratings
333
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
AliensRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.5
CasperRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 3.0
HulkRated ★ 0.5
Blade IIRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
The Fifth ElementRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 0.5