Titles you rated
Good NewsRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.0- Archaeology of LoveRated ★ 2.0
Your MomentRated ★ 2.5
Mai RatimaRated ★ 1.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 1.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.0
The Florida ProjectRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Marry My Dead BodyRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.5- Christmas RangmyeonRated ★ 2.0