Movies
Ratings
363
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
SaltRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
Lord of WarRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
Basic InstinctRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 3.0
FearlessRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 1.0
Scary MovieRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.0
SkylineRated ★ 3.0
No.3Rated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0