Titles you rated
Troll FactoryRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 5.0
Leave the World BehindRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 2.5
RenfieldRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Where the Crawdads SingRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 1.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 1.0
The ClientRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 1.5
National SecurityRated ★ 3.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 2.5
My Mother the MermaidRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 2.5