Movies
Ratings
290
Summer WarsRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5
Insadong ScandalRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
Lovers' ConcertoRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Shall We Dance?Rated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0