Movies
Ratings
155- PapaRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
RayRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0