Movies
Ratings
50
A Moment to RememberRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
My Sister's KeeperRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0