Titles you rated
Why Don't You Just Die!Rated ★ 0.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
The MediumRated ★ 1.5
ImaginaryRated ★ 2.0
BedevilledRated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The MenuRated ★ 4.0
PhantomRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 0.5
Summer Days With CooRated ★ 1.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 4.0
TrollsRated ★ 5.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
MiraiRated ★ 5.0