Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 2.0