Titles you rated
Enter the DragonRated ★ 3.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 2.0
ConfessionsRated ★ 1.0
The BodyguardRated ★ 2.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 2.0
The Lincoln LawyerRated ★ 2.0
Crank: High VoltageRated ★ 2.0
BatmanRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 2.0
ChampRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 3.0
SplashRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
HancockRated ★ 2.0
Big FishRated ★ 2.0