Titles you rated
Taken 2Rated ★ 3.5
Chico & RitaRated ★ 4.0
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 3.5
Eat Drink Man WomanRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.5
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
The Bank JobRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
CasperRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 1.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Portrait of a BeautyRated ★ 2.5
Black Hawk DownRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 1.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0