Movies
Ratings
122
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
ThorRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 5.0
The Righteous ThiefRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.0