Movies
Ratings
705
WhiplashRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 1.5