Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Don't Worry DarlingRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0