Movies
Ratings
808
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 3.0
Berserk: The Golden Age Arc 1 - The Egg of the KingRated ★ 3.0- Pitch HighRated ★ 3.5
- ChangeRated ★ 3.0
Superman IIRated ★ 3.5
Mr. VampireRated ★ 3.0- Happiness Does Not Come In GradesRated ★ 1.5
An Empress and the WarriorsRated ★ 3.0
EntrapmentRated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
Bunny DropRated ★ 3.0
Zu WarriorsRated ★ 3.5
Conan the BarbarianRated ★ 3.0- Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Reversal of FortuneRated ★ 2.5
Shadowless SwordRated ★ 2.0
Bulletproof MonkRated ★ 3.0
The PromiseRated ★ 2.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 3.5