Titles you rated
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
PaddingtonRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0