Titles you rated
Django UnchainedRated ★ 2.5
Reservoir DogsRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5