Movies
Ratings
140
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
If OnlyRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 1.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
BaoRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0