Movies
Ratings
114
HerRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
The UntouchablesRated ★ 5.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Name of the RoseRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
BridesmaidsRated ★ 3.5
StokerRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0