Movies
Ratings
20
K-PAXRated ★ 5.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 5.0
MalenaRated ★ 5.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 5.0
The Great BeautyRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0