Movies
Ratings
488
My Sassy GirlRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 2.0
Art of FightingRated ★ 3.5
Ghost RiderRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 1.5
EverestRated ★ 3.0
SouthpawRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 2.0
Se7enRated ★ 5.0
PaulRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.0