Titles you rated
Groundhog DayRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
A Man and a WomanRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 3.5
Seoul StationRated ★ 0.5
CloserRated ★ 5.0- With or Without YouRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 1.0
Me Before YouRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 4.0