Movies
Ratings
11
Schindler's ListRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
The Sea InsideRated ★ 4.0
The ChorusRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0