Titles you rated
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
About a BoyRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.5
What Women WantRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5