Titles you rated
The AvengersRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.5
VolcanoRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
ArmageddonRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.5