Movies
Ratings
422
ZatoichiRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
CarnageRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Good Morning, VietnamRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
Midnight Diner 2Rated ★ 4.5
InfernoRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
Kong: Skull IslandRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.5