Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The WigRated ★ 1.5
4 Horror Tales - RoommatesRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
4 Horror Tales - February 29Rated ★ 3.5