Movies
Ratings
42
TremorsRated ★ 0.5
CubeRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 1.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
1408Rated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
AdoreRated ★ 0.5
Chernobyl DiariesRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 0.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0