Movies
Ratings
143
MulanRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
SerendipityRated ★ 4.5
QuickRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
HindsightRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0