Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5