Titles you rated
JumanjiRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Fullmetal Alchemist the Movie: Conqueror of ShamballaRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 5.0
Rakuen Tsuihou - Expelled from ParadiseRated ★ 3.5
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 2.5
AssassinationRated ★ 4.5
Naruto Shippuden the Movie: BondsRated ★ 4.0
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 4.0