Movies
Ratings
23
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 0.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.5
Easy ARated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0