Movies
Ratings
159
RampageRated ★ 4.0
Tomb RaiderRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 5.0
Atomic BlondeRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 1.0
Wonder WomanRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Patriots DayRated ★ 5.0
The Great WallRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 5.0