Titles you rated
Notting HillRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
TakenRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 5.0