Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Early ManRated ★ 4.0- Homo ExamineRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 4.5
SwallowRated ★ 4.0
Everybody's FineRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0