Titles you rated
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
National TreasureRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0