Movies
Ratings
354
HerRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Aliens in the AtticRated ★ 2.0
The Brothers GrimmRated ★ 3.0
InkheartRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Nim's IslandRated ★ 3.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 5.0
Season of the WitchRated ★ 4.0
HugoRated ★ 3.0
The Adventures of TintinRated ★ 4.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 3.0
Sleepy HollowRated ★ 3.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
He Was CoolRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.0